Obrazy na żywo ze starej bawarskiej Szwabii, Pasmo 1-12

Pasmo 1 (Götz Freiherr von Polnitz)

St Afra (3. Jh.)
Udalrich, Biskup Augsburga (890-973)
Volkmar sposób Kemnat (PRZY 1205-1283)
Agnes Bernauer (PRZY 1411-1435)
Rodzina Holbein (1465-1543)
Georg von Frundsberg (PRZY 1475-1528)
Gregor Aichinger(1564-1628)
Opat Rupert Ness z Ottobeuren (1670-1740)
Samuel i John sierpnia Urlsperger (1685-1806)
Johann Baptist Haggenmüller (1792-1862)
Haindl rodzina (1816-1878)
Sebastian Kneipp (1821-1897)
Dominika Pierścień Eisen (1835-1904)

Pasmo 2 (Götz Freiherr von Polnitz)

St Magnus (OKOŁO 699-772)
Bruno, Biskup Augsburga (PRZY 975-1029)
Margareta Ebnerin (PRZY 1291-1351)
Rodzinie artystów Strigel (15. i 16. Jh.)
Ulrich Schwarz (PRZY 1422-1478)
Bartholomäus Mettlinger (PRZY 1440-1492)
Conrad Peutinger (1465-1547)
Stephen Rosinus(PRZY 1470-1548)
Sebastian Schertlin Burtenbach (1496-1577)
Filipińska Welser (1527-1580)
Philipp Jakob Baudrexel (1627-1691)
Wyborca ​​Clemens Wacław (1739-1812)
Książę Anzelm Maria Fugger-Babenhausen (1766-1821)
Książę Ludwig siła Oettingen-Wallersteina (1791-1870)
Constantin von Höfler (1811-1897)
Hermann von Lingg (1820-1905)
Frederick Muller (1858-1941)
Rudolf Diesel (1858-1913)

Pasmo 3 (Götz Freiherr von Polnitz)

Biskup Peter von Schaumberg (1388-1469)
Burkhard Engelberg (PRZY 1447-1512)
Sebastian Löscher i seks
Rudolfus Agricola Junior (PRZY 1493-1521)
Hrabia Otto Heinrich Palatine (1502-1559)
Mark Graf Karl von Burgau (1560-1618)
Paweł d. Starszy i d. Młodszy von Stetten (1705-1786 i 1731-1808)
Antoniego Steichele (1816-1889)
Karl Krumbacher (1856-1909)
Claus hrabia Schenk von Stauffenberg (1907-1944)

Pasmo 4 (Götz Freiherr von Polnitz)

Dawid z Augsburga (PRZY 1205-1272)
Lekarze Jung rodziny (1471-1539)
Rodzina malarzy Burgkmair (1473-1531)
Jorg Schmid Leubas, nazywa Przycisk (PRZY 1480-1525)
Bartholomäus Welser V. (1484-1561)
Kaspar Tieffenbrugger (PRZY 1514-1571)
Kardynał Otto Steward z Waldburg (1514-1571)
Kardynał Andreas Austrii, Margrabia Burgau (1558-1600)
Simpert Kraemer i jego rodzina (1679-1753)
Krescencja Hoss z Kaufbeuren (1682-1744)
Anna Barbara von Stetten (1754-1805)
Franz Xaver Bronner (1758-1850)
Ludwig sierpień i sierpień Riedinger

Pasmo 5 (Götz Freiherr von Polnitz)

Michel i Gregor Erhart (PRZY 1443-1523 i 1470-1540)
Kardynał Mateusz Lang (PRZY 1468-1540)
Johann Eberlin von Günzburg (PRZY 1470-1526)
Jan Faber (PRZY 1470-1530)
Eitel Hans Langenmantel (PRZY 1485-1528)
Bartłomieja Holzhauser (1613-1658)
Johann Jakob Herkomer (1652-1717)
Josef Anton i Peter Paul z Obwexer
Johann BAPT. Rycerze Zenetti (1785-1856)

Pasmo 6 (Götz Freiherr von Polnitz)

Hermann, Biskup Augsburga (reg. 1096-1133)
Augsburg rodzina Seld (1454-1565)
Rodzinie artystów Daucher (1460-1558)
Likas III. Rem (1481-1541)
Jan Eck (1486-1543)
Rodzina malarzy Rieder (1472-1611)
Achilles Gasser Pirminius (1505-1577)
Wolfgang hrabia Palatyn z Neuburg (1526-1569)
Biskup Johann EGOLF z Knöringen (1537-1575)
Genoveva palniki Weber (1764-1798)
Franz Ludwig Baumann (1846-1915)

Pasmo 7 (Götz Freiherr von Polnitz)

Meinloh z Sevelingen (PRZY 1180-1240)
Hiltbolt z Schwangau (PRZY 1195-1254)
Steward z kruki Wilburgstetten (1295-1383)
Markwart Lindau (PRZY 1325-1391)
Biskup Christoph von Stadion (1478-1543)
Biskup Marquard von Berg (1528-1591)
Sophie von Laroche (1730-1807)
Alois von Frölich (1766-1841)
Gustav Eduard Flask (1798-1865)

Pasmo 8
(Götz Freiherr von Polnitz)

Duke Welf IV. (um1115-1191)
Conrad domów bród (PRZY 1190-1230)
Engelbirn Augsburg (PRZY 1230)
Mikołaj z Dinkelsbühl (PRZY 1360-1433)
Augsburg rodzina Zwitzel (OD 1470- 17. Jh.)
I dr Michael. Kofler skąpstwo Luke (1527-1614 i 1550-1620)
Opaci Burkard Furtenbach Hieber i Placidus z Lambach
Hrabia Palatynatu Wolfgang Wilhelm Neuburg (1578-1653)
Jeremias Drexel (1581-1638)

Pasmo 10: (Wolfganga Zorna)

Burchard Urberg (PRZY 1177-1231)
Matthew Marschalk z Pappenheim Biberbach (1458-1541)
Jakob bogatą Furrer (1459-1525)
Occo seks (1447-1606)
Jakub Bidermann (1578-1639)
Baron Gottfried von Schnurbein (1700-1749)
Georg Friedrich Steinmeyer (1819-1901)
Heinrich Ritter von Buz (1833-1918)
Max Josef Metzger (1887-1943)

Pasmo 11 (Adolf von Warstwa)

W Hartmann. Liczyć z Dillingen i Kyburg (PRZY 1040-1121)
Mechthild z Diessen, Ksieni z Edelstetten (PRZY 1125-1160)
Bernhard Adelmann z Adelmannsfelden i jego bracia
Anton Fugger (1493-1560)
Szwabski architekt Dossenberger
Ignaz Anton Demeter (1773-1842)
Johann Moritz Rugendas (1802-1858)
Friedrich von Hessing (1838-1918)
Franz Anton von Henle (1851-1927)

Pasmo 12 (Adolf von Warstwa)

Małgorzata Schwangau, Żona kompozytora Oswald von Wolkenstein
Petrus Mitte Caprariis, Präzeptor w Memmingen (PRZY 1415-1479)
Hans Jakob Fugger (1516-1575)
Bracia Röls (1646-1723)
Johann Lukas szkoły Baur, Nadworny lekarz i kompozytor
Franz Xaver Kleinheinz, KOMPOZYTOR, Pianista i dyrygent
Ignaz Lachner, Dyrygent i kompozytor
William Chorego, Farmaceuci w New Ulm
Nicholas Geiger, Rzeźbiarz i malarz (1849-1897)
Frederick Veit, Kościół prezydent (1861-1948)
Józef Hofmiller, Krytyk sztuki (1872-1933)
Ludwig Curtius, ARCHEOLOG (1874-1954)
Fridolin Holzer, Poeta dialekt (1876-1939)
Józef Rottenkolber, HISTORYK (1890-1970)
Fridolin Rothermel, POLITYK (1895-1955)

Komentarze są zamknięte.