Live beelden uit de oude Beierse Schwaben, Band 1-12

Band 1 (Götz Freiherr von Polnitz)

De St. Afra (3. Jh.)
Udalrich, Bisschop van Augsburg (890-973)
Volkmar de weg van Kemnat (op 1205-1283)
Agnes Bernauer (op 1411-1435)
De familie Holbein (1465-1543)
Georg von Frundsberg (op 1475-1528)
Gregor Aichinger(1564-1628)
Abt Rupert Ness Ottobeuren (1670-1740)
Samuel en John August Urlsperger (1685-1806)
Johann Baptist Haggenmüller (1792-1862)
De familie Haindl (1816-1878)
Sebastian Kneipp (1821-1897)
Dominika Ring Eisen (1835-1904)

Band 2 (Götz Freiherr von Polnitz)

St. Magnus (over 699-772)
Bruno, Bisschop van Augsburg (op 975-1029)
Margaret Ebnerin (op 1291-1351)
De familie van kunstenaars Strigel (15. en 16. Jh.)
Ulrich Schwarz (op 1422-1478)
Bartholomäus Mettlinger (op 1440-1492)
Conrad Peutinger (1465-1547)
Stephen Rosinus(op 1470-1548)
Sebastian Schertlin Burtenbach (1496-1577)
Philippine Welser (1527-1580)
Philipp Jakob Baudrexel (1627-1691)
Keurvorst Clemens Wenzeslaus (1739-1812)
Prins Anselm Maria Fugger-Babenhausen (1766-1821)
Ludwig kracht Prins van Oettingen-Wallerstein (1791-1870)
Constantin von Höfler (1811-1897)
Hermann von Lingg (1820-1905)
Frederick Muller (1858-1941)
Rudolf Diesel (1858-1913)

Band 3 (Götz Freiherr von Polnitz)

Bisschop Peter von Schaumberg (1388-1469)
Burkhard Engelberg (op 1447-1512)
Sebastian Loscher en geslacht
Rudolfus Landbouw junior (op 1493-1521)
Count Palatine Ottheinrich (1502-1559)
Markgraf Karl von Burgau (1560-1618)
Paul d. Oudere en d. Jongere von Stetten (1705-1786 en 1731-1808)
Anthony van Steichele (1816-1889)
Karl Krumbacher (1856-1909)
Claus Graf Schenk von Stauffenberg (1907-1944)

Band 4 (Götz Freiherr von Polnitz)

David van Augsburg (op 1205-1272)
De jonge huisartsen (1471-1539)
De familie van schilders Burgkmair (1473-1531)
Jorg Schmid van Leuba, genoemd knop (op 1480-1525)
Bartholomäus Welser V. (1484-1561)
Kaspar Tieffenbrugger (op 1514-1571)
Kardinaal Otto Steward van Waldburg (1514-1571)
Kardinaal Andrew van Oostenrijk, Markgraaf van Burgau (1558-1600)
Simpert Kraemer en zijn familie (1679-1753)
Crescentia Hoss van Kaufbeuren (1682-1744)
Anna Barbara von Stetten (1754-1805)
Franz Xaver Bronner (1758-1850)
Ludwig van augustus tot augustus Riedinger

Band 5 (Götz Freiherr von Polnitz)

Michel en Gregor Erhart (op 1443-1523 en 1470-1540)
Kardinaal Matthäus Lang (op 1468-1540)
Johann Eberlin van Günzburg (op 1470-1526)
Johannes Faber (op 1470-1530)
Eitel Hans Langenmantel (op 1485-1528)
Bartholomew Holzhauser (1613-1658)
Johann Jakob Herkomer (1652-1717)
Josef Anton en Peter Paul van Obwexer
Johann Bapt. Ritter von Zenetti (1785-1856)

Band 6 (Götz Freiherr von Polnitz)

Hermann, Bisschop van Augsburg (reg. 1096-1133)
De Augsburg familie Seld (1454-1565)
De familie van kunstenaars Daucher (1460-1558)
Likas III. Rem (1481-1541)
John Eck (1486-1543)
De familie van schilders Rieder (1472-1611)
Achilles Gasser Pirminius (1505-1577)
Paltsgraaf Wolfgang van Neuburg (1526-1569)
Bisschop John Egolf van Knöringen (1537-1575)
Genoveva von Weber brander (1764-1798)
Franz Ludwig Baumann (1846-1915)

Band 7 (Götz Freiherr von Polnitz)

Meinloh van Sevelingen (op 1180-1240)
Hiltbolt van Schwangau (op 1195-1254)
Ravens Steward van Wilburgstetten (1295-1383)
Markwart van Lindau (op 1325-1391)
Bisschop Christopher van stadion (1478-1543)
Bisschop Marquard van de berg (1528-1591)
Sophie von Laroche (1730-1807)
Alois von Frölich (1766-1841)
Gustav Eduard Kolb (1798-1865)

Band 8
(Götz Freiherr von Polnitz)

Duke Welf IV. (um1115-1191)
Conrad van woningen Wade (op 1190-1230)
Engelbirn van Augsburg (op 1230)
Nicolaas van Dinkelsbühl (op 1360-1433)
De Augsburg familie Zwitzel (sinds 1470- 17. Jh.)
En dr. Michael. Luke Geizkofler (1527-1614 en 1550-1620)
De abten Burkard Furtenbach en Placidus Hieber van Lambach
Palatine Wolfgang Willem van Neuburg (1578-1653)
Jeremias Drexel (1581-1638)

Band 10: (door Wolfgang Zorn)

Burchard Urberg (op 1177-1231)
Matthew Marschalk van Pappenheim Biberbach (1458-1541)
Jacob Furrer de Rijke (1459-1525)
Het geslacht Occo (1447-1606)
Jacob Bidermann (1578-1639)
Baron Gottfried von Schnurbein (1700-1749)
Georg Friedrich Steinmeyer (1819-1901)
Heinrich Ritter von Buz (1833-1918)
Max Josef Metzger (1887-1943)

Band 11 (von Adolf Layer)

Hartmann I. Graaf van Dillingen en Kyburg (op 1040-1121)
Mechthild van Diessen, Abdis van edele Stetten (op 1125-1160)
Bernhard Adelmann van Adelmannsfelden en zijn broers
Anton Fugger (1493-1560)
De Schwäbische architect Dosse Berger
Ignaz Anton Demeter (1773-1842)
Johann Moritz Rugendas (1802-1858)
Friedrich Hessing (1838-1918)
Franz Anton van Henle (1851-1927)

Band 12 (von Adolf Layer)

Margareta van Schwangau, Echtgenote van componist Oswald von Wolkenstein
Petrus Mitte Caprariis, Präzeptor in Memmingen (op 1415-1479)
Hans Jakob Fugger (1516-1575)
De broers Rols (1646-1723)
Johann Lukas opleiding Baur, Lijfarts en componist
Franz Xaver Kleinheinz, Componist, Pianist en dirigent
Ignaz Lachner, Dirigent en componist
William Sick, Apothekers in New Ulm
Nicholas Geiger, Beeldhouwer en schilder (1849-1897)
Frederick Veit, President van de kerk (1861-1948)
Josef Hofmiller, Art Critic (1872-1933)
Ludwig Curtius, Archeoloog (1874-1954)
Fridolin Holzer, Mundartdichter (1876-1939)
Josef Rottenkolber, Geschiedschrijver (1890-1970)
Fridolin Rothermel, Politicus (1895-1955)

Reacties zijn gesloten.